Düzeyli Sohbet

Günümüzde birleşen toplumunda olduğu gibi bir dünya yanlısı ve zavallısı olarak kabul edilen toplum ne kadar vazgeçilmez olsa vurdum duymaz tavırları sinirsel yapıları vazgeçilmez sanmak diyoruz ki daima insan, bir başka insanın sohbetine gülüşüne daima muhtaçtır. Çünkü insanlar yalnızlığı hiç bir zaman sevmez ve hayatlarında karşılaştıkları bir takım iyi yada kötü olayları bir başkasına anlatma ihtiyacı duymaktadır. Bundan dolayı da kişiler sohbet edebilecekleri, dertleşe bilecekleri bir arkadaşlığın varlığına daima muhtaçtır. Çünkü eğer düzeyli sohbet edebileceği biri çevresinde yoksa bu kişinin beynini kemiren bir takım soru işaretleri onu çıkmaza sürükleyecek. Bu durumda da bu kişi hem ruhen hem bedenen bir çöküntü yaşamak zorunda kalacaktır.

Günümüzün teknolojisin de bireyselleşen toplum içerisinde farklı olmadan küreselleşen bir takım toplum duyarsızca farklılık yaratmak için düzgün olmayan anlayışıyla birlikte insanlar artık bir buhran içinde yaşamlarını sürdürmektedirler. bu yüzden çünkü artık insanı ilişkiler ikinci plana atılarak daha çok çıkar ilişkileri yaşanmaktadır. Gerek dost, arkadaş olsun gerek sevgili olsun günümüz modern toplum anlayışında bu tür ilişkiler sıkça karşımıza çıkmaktadır. Güvenin yerini çıkar aldı, sıcak bir dost sohbetinin yerini teknolojik aletler aldı. Giderek yaşamanın zorlaştığı bu zamanda insanların kendilerini düşünmek bence o kadar da yargılanacak bir durum değildir. bu tarz yaşamak isteyen yada yaşanmış gibi olmuş gösteren böyle bir toplum için de yaşamını sürdüren bireyler genellikle yalnızdır. Yalnız oldukları için de yaşadıkları sevinçleri veya üzüntüleri sadece kendileri yaşamaktadır. Çünkü arada olan çıkar ilişkileri kurdukları için etraflarında samimi bir dost görememektedirler. zaten işte bu olumsuz durumdan kurtulmak için kendilerini sanal âlem denen sahte dünyanın kollarına atarak sohbet, chat, muhabbet siteleri adı altında hayatlarında belki hiç ama hiç karşılaşmayacakları insanlarla düzeyli sohbet ederek bu durumun vermiş olduğu kasvetli durumdan kurulmak ister.

Belkide lüzumsuz olabilir size göre ama sanalda edilen sohbet o insanlar için bir kurtuluş yoludur ve zaten bu insanların günlük yaşamda da bir başka alternatifleri olmadığı için ister istemez böyle bir durumla karşı karşıya kalmak zorunda kalacaklardır. evet sen sevgili arkadaşım; her daim insanlardan uzak durup çıkar üzerine ilişkiler kuran arkadaşım, sen asla sıcak bir dost muhabbetini sanal âlemlerde arayan çaresiz arkadaşım ne zaman insanı sıcaklığının yerini hiçbir şeyin almayacağını öğrendiğin zaman işte o zaman kendini bulacaksın.

Gerçek sohbet, dostunla arkadaşınla, gülücükler içinde ettiğin sohbettir, düzeyli sohbet ağlayarak arkadaşınla, ettiğin sohbettir. ideal sohbet etmek için senin bilgisayara ihtiyacın yok senin sadece sıcak bir kişinin samimiyetine ihtiyacın var.

Etiketler:

Bu yazı toplamda 71 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ücretsiz sohbet chat kanalları ile kullanıcılarına muhabbet etme imkanı sağlamaktadır! % 100 bedava hizmet seçenekleri ile kullanıcılarına SEVİYELİ SOHBET odaları üzerinden kalıcı dostluklara ulaşabilmeleri yönünde hizmetleri ile diğer sitelerden farklı olarak kendi özgün çizgisini bozmamaktadır, günümüz sohbet siteleri hemen hemen bir birleriyle benzeri olmak ile birlikte, farklı hizmetleri bulunmamaktadır. Sitemiz seviyeli kullanıcılara sohbet etme fırsatı sunarken, Chat kurallarını ihlal eden kullanıcıları siteden uzaklaştırmaktadır.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Sakıldır.
www.isohbet.Net

mobil sohbet - izmir sohbet - türkce sohbet - chat siteleri - sohbet