Memur Sohbet

merhaba; sevgili memur sohbet kullanıcıları. başlığımızın adından da belli olduğu gibi memur sohbet belkide türkiye genelinde şuana kadar tek sizlere sunulan memur sohbet odalarıyız. bazı sohbet siteleri ile kıyaslanmayı doğru görmüyor bulmuyoruz. neden mi çünki biz memur arkadaşlara kaliteli sohbet sevenlere her zaman en keyif veren huzur dolu kaliteli sohbetimizin yanı sıra mobil sohbet imkanı da sunduk. hız kesmeden sunmaya devam ediyoruz. bir çok chat muhabbet sevenlere en güzel sohbet imkanını sunup nacizane bir site olmayı hedefledik.

Çok Değerli memur arkadaşlarım; girmiş olduğunuz memur sohbet sitesi ailevi bir ortamdan ibaret olup seviyeli sohbet ile adından sıkça bahsettiren isohbet.net sunucumuzda her zaman kaliteli sohbet imkanına dahil olabilirsiniz. yıllar evvel memur sohbet denildiğinde yüz binlerce kişinin aynı anda chat keyfi yaşadığı bir ortamda bir çok site aklımıza gelmekteydi. internet dünyasının belkide en popüler konumlarından biridir chat sohbet, zaman geçtikçe her ne kadarda popürelliğini yitirdi ise muhabbet akışı artık yok deselerde biz bu laflara asla inanmıyoruz. çünkü chat siteleri ilk çıktığı zamanlardan bu yana bir çok söylentileri oldu fakat hala dünya genelinde popürel olarak kullanılıyor.

Gülerken bile kendimizden korkup kaçtığımız, ağlarken bile kendi yüzümüze bakamadığımız, iki çift sözleri tamamen kişisel olarak sözleri kendimizden esirgediğimiz zamanların sa, her yürüdüğümüz anda başımıza gelebilecek her hangi birşey yada, en acı tecrübelerden de beter olduğunu düşünüyorum. sohbet, hoşgörü, vicdan, hisler, kalp, sezgileri, duygular, düşüncelerin bile dile dökülmemiş halleri hepsi bu işte kendimizle muhabbetlerimizin kaynağı olan, doğru bir şekilde değerlendirilirse yada yönlendirilirse bizi insan yapan değerlerin kaynağı değil midir? ancak kendimizle baş başa kalmaktan korkacak kadar. vicdanımızın seslerini susturacak kadar, veya bugünümüz yarınımız şu anımız hakkında kendimizle ve yaptıklarımızla istişare etmeyecek, yüzleşmeyecek kadar kendimizi unutursak olur mu? bu anlamdan sohbet kendini unutan, kendisiyle iki çift muhabbeti yapamayan yada yapmayan insanlardan hep korkmuşumdur. korkuyorum derken. korkum ödleklik kıvamında bir tutum değil işte. anlatması güç hep de korkacağım ama.. zararları yaşamın her yerine bulaşıyor, hayatlarımızın her noktasında karşımıza çıkıp geliyorlar çünkü.. o kadar bulaşıyorlar ki, insan olduğuma utanacak hala gelebiliyorum çoğu zaman. vaktimiz, zamanımız hep sohbetle aksın bazen diğerleriyle, bazen kendimizle… Hoşçakalın

Etiketler:

Bu yazı toplamda 136 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ücretsiz sohbet chat kanalları ile kullanıcılarına muhabbet etme imkanı sağlamaktadır! % 100 bedava hizmet seçenekleri ile kullanıcılarına SEVİYELİ SOHBET odaları üzerinden kalıcı dostluklara ulaşabilmeleri yönünde hizmetleri ile diğer sitelerden farklı olarak kendi özgün çizgisini bozmamaktadır, günümüz sohbet siteleri hemen hemen bir birleriyle benzeri olmak ile birlikte, farklı hizmetleri bulunmamaktadır. Sitemiz seviyeli kullanıcılara sohbet etme fırsatı sunarken, Chat kurallarını ihlal eden kullanıcıları siteden uzaklaştırmaktadır.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Sakıldır.
www.isohbet.Net

mobil sohbet - izmir sohbet - türkce sohbet - chat siteleri - sohbet