Sohbet odaları Neden tercih edilir

Merhabalar…

Bu yazımızda sizlere neden sohbet odalarının tercih edildiğini sizlere anlatacağız.

Hayatımız koşuşturmaca içinde geçerken çevremizdeki insanları hatta komşularımızı bile tanıyamadığımız bir hayat kavgası içindeğiz.

İş hayatı ve ev arasında sıkışıp gidiyoruz ve zamanımızda böyle geçiyor sosyal hayatımız bu koşuşturmaca içinde kayıp oluyor.

Sohbet odalarını genelde kayıp olan sosyal hayatımızı geliştirmek arkadaşlar ve bazen dostlar bazen sırdaş edinmek için gireriz, yanlızlığımızı paylaşacağımız konuşacağımız bizleri anlayacak birilerini bulmak için gireriz. sohbet odaları

Peki bulurmuyuz;

Bazen buluruz bunu gerçek yaşamımıza taşırız, Sohbet odalarında tanıstığımız insanlarla real (gerçek) hayatımızda da görüşüp bu dostlukları daha çok pekiştiririz. Hatta sohbet odalarında tanışıp evlenenlerde vardır.

Tabi herşey anlattığımız gibi güzelde olmaya bilir gerçek dostluklar haricinde yanlış insanlar ilede tanışabiliriz. Genelde herkes arkadaş ve dostluklar kurmak için girmezler kötü niyetle girenlere genel olarak Lamer diyoruz.

Lamerler kimlerdir;

Sosyal hayatlarında irdelenmiş köşeye atılmış ve aileleri ile sorunları olan insanlardır. Sohbet odalarına girme amaçları kendilerini kanıtlama gerçek hayatlarında yasadıkları sorunları başka insanlardan çıkarmak adına etrafa kötü kelime yazanlardır.

Herkesin genel olarak girme amacı farklıdır. Tek bir kelimede veya makalede açıklamak zordur. Bazıları ise olmadıkları ve hayalini kurdukları kişiliklere bürünürler örneklemek gerekirse gerçek hayatlarında normal bir çalışankan sohbet odalarında Doktorum, Avukatım diyenlerde vardır. Sohbet odalarına onlarda giremezmi diye düşünmeyin elbetteki girebilirler ama mantıklı olarak bakarsanız, zaman bazı meslekler için çok değerli ve kıymetlidir. Gerçek yaşamlarında koşuşturup kendilerine bile zaman ayıramayacak meslekler vardır bizler sadece minik bir örnek verdik.

Sohbet portalları genelde sanal olduğu için genel bir söz vardır, Sanal alem yalan alem denilir. Aslında buna ne acıdan bakıldığına bağlıdır.

Her ne kadar sanalda olsa unutmayın ki sizler bir insansınız ve unutmayınki karşınızdaki nicklerin altında da sizler gibi insanlar vardır. sohbet

Ben genel olarak kendime yapılmasını istemediğim hiçbir şeyi karşımdakine yapmamak için çaba gösteririm. Çünkü kim olursa olsun karşımızdaki görmesek bile neticede oda Allahın bir kuludur bunu sakın unutmayınız.

Keyifli Sohbetler…

Etiketler:

Bu yazı toplamda 749 kişi tarafından görüntülendi.

5 Yorumlar

 1. aLmiLa

  Haziran 23, 2020 at 7:07 pm

  Emegine SagLık.

  Cevapla
 2. CarlsBerg

  Haziran 23, 2020 at 7:39 pm

  Emeğinize Sağlık

  Cevapla
 3. eiffel65

  Haziran 28, 2020 at 4:51 pm

  Gayet güzel bir şekilde açıklamışsınız emeğinize sağlık. Başarılar diliyorum

  Cevapla
 4. helloween

  Temmuz 7, 2020 at 7:57 pm

  emeğinizie yüreğinize sağlık paylaşım için başarılarınızın devamını dilerim

  Cevapla
 5. Lee

  Temmuz 7, 2020 at 8:03 pm

  cok gusel yuregine saglik dostum kaleminden guzel yazilar eksık lolmasin Lee

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar

Biz Kimiz?

Ücretsiz sohbet chat kanalları ile kullanıcılarına muhabbet etme imkanı sağlamaktadır! % 100 bedava hizmet seçenekleri ile kullanıcılarına SEVİYELİ SOHBET odaları üzerinden kalıcı dostluklara ulaşabilmeleri yönünde hizmetleri ile diğer sitelerden farklı olarak kendi özgün çizgisini bozmamaktadır, günümüz sohbet siteleri hemen hemen bir birleriyle benzeri olmak ile birlikte, farklı hizmetleri bulunmamaktadır. Sitemiz seviyeli kullanıcılara sohbet etme fırsatı sunarken, Chat kurallarını ihlal eden kullanıcıları siteden uzaklaştırmaktadır.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Sakıldır.
www.isohbet.Net

mobil sohbet - izmir sohbet - türkce sohbet - chat siteleri - sohbet